Ilustracja do artykułu Pisali po ławce...

Pisali po ławce...

W sobotę 29 maja 2021r. ok.  godz. 15.50  na deptaku przy ul. Krzywoustego Strażnicy Miejscy podjęli interwencję wobec dwóch chłopców, którzy zniszczyli ławkę. Młodzi chłopcy popisali czarnymi pisakami oparcie i siedzenie ławki na której siedzieli. Ponieważ były to osoby nieletnie na miejsce została wezwana Policja. Całość ich wyczynów została nagrana przez operatora kamer monitoringu miejskiego.

Opublikował: Grzegorz Smoleń

Czytaj więcej

0601.JPG

Cd. kontroli środowiskowych - plan kontroli na kwiecień 2026 r.

0601.JPG

Wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego wracamy do kontroli nieruchomości pod kątem m. in. rodzaju stosowanego opału oraz sposobu ogrzewania budynków.

file_0000000058c071f4a94e3ac5f2428a3f (2).png

Reaguj i zgłaszaj

0601.JPG

Wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego wracamy do kontroli nieruchomości pod kątem m. in. rodzaju stosowanego opału oraz sposobu ogrzewania budynków.

Powrót na początek strony