Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Rada Miejska w Nysie
Dodano: 12-09-2016  | Concept INTERMEDIA
Wyślij link mailem
grafika

Biuro Rady Miejskiej w Nysie
ul. Kolejowa 15
48-300 Nysa
p. 236 (II piętro)
tel. (77) 40 80 517






PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ W NYSIE -
Paweł Nakonieczny


Dyżur Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nysie odbywać się będzie w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, w godzinach od 16.00 do 17.00.



WICEPRZEWODNICZĄCY RADY:
Krzysztof Toruński, Stanisław Czepiel, Romuald Kamuda



RADNI RADY MIEJSKIEJ W NYSIE VII kadencji:

   WOJTASIK Piotr Radosław - KW Liga Nyska

 

 

 

 

 

  DZIADUŚ Przemysław Piotr - KWW Przemysław Dziaduś

  p.dziadus(at)www.nysa.pl

 

 

 

 

  TRYTKO Jolanta ELżbieta - KW Platforma Obywatelska

  j.trytko(at)www.nysa.pl

  

 

 

 

  PASIEKA Danuta - KW Liga Nyska

  d.pasieka(at)www.nysa.pl

  

 

 

 

 

 

  SMOTER Piotr - KW Liga Nyska

  p.smoter(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  PIĘCH Dariusz Stanisław - KW Platforma Obywatelska

  d.piech(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  BOGDANOWSKI Łukasz Marcin - Forum Samorządowe 2002

  l.bogdanowski(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  NAKONIECZNY Paweł Jerzy - KW Prawo i Sprawiedliwość

  Przewodniczący Rady  

  p.nakonieczny(at)www.nysa.pl

 

 

 

 

  CHABIŃSKI Janusz Bogusław - KW Prawo i Sprawiedliwość

   j.chabinski(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  SAMBORSKI Grzegorz - KW Platforma Obywatelska

   g.samborski(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  SZYRA Paweł Józef - KW Prawo i Sprawiedliwość

  p.szyra(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  BEDNARZ Dariusz Grzegorz - KWW Jolanty Barskiej 2014

  d.bednarz(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  WAJDA Marcin Jarosław - KW Forum Samorządowe 2002

   m.wajda(at)www.nysa.pl

 

 

  

 


  WĄSOWICZ-HOŁOTA Danuta Anna - KW Liga Nysa – 163

  d.wasowiczholota(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  ZELENT Adam Tomasz - KWW Zelent

  a.zelent(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  ŻUKOWSKA Maria Magdalena KW Prawo i Sprawiedliwość

  m.zukowska(at)www.nysa.pl

 

 

 

 

 

  KAMUDA Romuald - KKW SLD Lewica Razem

  r.kamuda(at)www.nysa.pl

 

 

 

 

 

  LICHNOWSKA Celina Barbara - KWW Celiny Lichnowskiej

  c.lichnowska(at)www.nysa.pl

 

 

 

 



  CWAJNA Lilla Maria - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  l.cwajna(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  CZUCHRAJ Jacek - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  j.czuchraj(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  CZEPIEL Stanisław - Forum Samorządowe 2002

  s.czepiel(at)www.nysa.pl

 

 

 

 


  KWIATKOWSKI Damian Tomasz - KWW Kwiatkowskiego Damiana

  d.kwiatkowski(at)www.nysa.pl

 

 

 

 

 

  TORUŃSKI Krzysztof - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

  k.torunski(at)www.nysa.pl

 

 

 

 

 

Składy osobowe Komisji Rady Miejskiej w Nysie

 

Komisja Oświaty i Spraw Socjalnych

  1. CHABIŃSKI Janusz - Przewodniczący

  2. BOGDANOWSKI Łukasz

  3. CWAJNA Lilla

  4. LICHNOWSKA Celina

  5. PASIEKA Danuta

  6. WAJDA Marcin

  7. WĄSOWICZ-HOŁOTA Danuta

  8. ŻUKOWSKA Maria – Z-ca przewodniczącego

 

 

 

Komisja Rewizyjna

 

  1. CZUCHRAJ Jacek - Przewodniczący

  2. SZYRA Paweł - Z-ca przewodniczącego

  3. KWIATKOWSKI Damian

  4. SAMBORSKI Grzegorz

  5. WOJTASIK Piotr

 

 

 

Komisja Urbanistyki i Rolnictwa

  1. BOGDANOWSKI Łukasz - Przewodnicząy

  2. CZEPIEL Stanisław

  3. DZIADUŚ Przemysław

  4. PASIEKA Danuta

  5. PIĘCH Dariusz

  6. SAMBORSKI Grzegorz – Z-ca przewodniczącego

  7. SMOTER Piotr

  8. TORUŃSKI Krzysztof

  9. TRYTKO JOLANTA

  10. ZELENT Adam

     

 

 

Komisja Rozwoju Gospodarczego i Finansów

  1. CZEPIEL Stanisław - Przewodniczący

  2. BEDNARZ Dariusz

  3. CZUCHRAJ Jacek – Z-ca przewodniczącego

  4. DZIADUŚ Przemysław

  5. LICHNOWSKA Celina

  6. PIĘCH Dariusz

  7. SZYRA Paweł

  8. TORUŃSKI Krzysztof

  9. WĄSOWICZ-HOŁOTA Danuta

  10. ŻUKOWSKA Maria

 

 

Komisja Kultury i Kultury Fizycznej

  1. ZELENT Adam - Przewodniczący

  2. CWAJNA Lilla – Z-ca przewodniczącego

  3. BEDNARZ Dariusz

  4. KAMUDA Romuald

  5. KWIATKOWSKI Damian

  6. TRYTKO Jolanta

  7. WAJDA Marcin

  8. WOJTASIK Piotr

 

 

 

 

Kontakty mailowe:

Przewodniczący Rady Paweł Nakonieczny p.nakonieczny
(at)www.nysa.pl

Radny Dariusz Bednarz d.bednarz(at)www.nysa.pl

Radny Łukasz Bogdanowski l.bogdanowski
(at)www.nysa.pl

Radny Janusz Chabiński j.chabinski
(at)www.nysa.pl

Radna Lilla Cwajna l.cwajna
(at)www.nysa.pl

Radny Stanisław Czepiel s.czepiel
(at)www.nysa.pl

Radny Jacek Czuchraj j.czuchraj
(at)www.nysa.pl

Radny Przemysław Dziaduś p.dziadus
(at)www.nysa.pl

Radny Romuald Kamuda r.kamuda
(at)www.nysa.pl

Radny Damian Kwiatkowski d.kwiatkowski
(at)www.nysa.pl

Radna Celina Lichnowska c.lichnowska
(at)www.nysa.pl

Radna Danuta Pasieka d.pasieka
(at)www.nysa.pl

Rady Dariusz Pięch d.piech(at)www.nysa.pl

Radny Grzegorz Samborski g.samborski
(at)www.nysa.pl

Radny Piotr Smoter p.smoter
(at)www.nysa.pl

Radny Paweł Szyra p.szyra
(at)www.nysa.pl

Rady Krzysztof Toruński k.torunski(at)www.nysa.pl

Radna Jolanta Trytko j.trytko
(at)www.nysa.pl

Radna Danuta Wąsowicz-Hołota d.wasowiczholota
(at)www.nysa.pl

Rady Marcin Wajda m.wajda(at)www.nysa.pl

Radny Piotr Wojtasik p.wojtasik
(at)www.nysa.pl

Radny Adam Zelent a.zelent
(at)www.nysa.pl

Radna Maria Żukowska m.zukowska
(at)www.nysa.pl

 

Uwaga: wpisując adres emaila w miejscu "(at)" należy wpisać znak "@".

 

 

 

 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej przyjmuje mieszkańców w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 16.00

Zastępcy Przewodniczącego przyjmują mieszkańców w każdy poniedziałek
w godzinach 14.00 – 16.00

Kontakt:
Biuro Rady Miejskiej w Nysie
ul. Kolejowa 15
48-300 Nysa
p. 236 (II piętro)
tel. (77) 40 80 517
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ