Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.pngfcf7de02edca091f12712b5113c61392
bip4.png2820707516439c1621c383cd978bc031
Strażacy świętowali
Dodano: 17-05-2017 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 382
Wyślij link mailem
grafika

Wczoraj (16 maja) na placu wewnętrznym KP Państwowej Straży Pożarnej odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka. Licznie przybyli goście dziękowali strażakom za codzienną służbę i poświęcenie.  W trakcie obchodów zostały też wręczone wyróżnienia i nominacje na wyższe stopnie służbowe.

 

 

 

Poświęcenie i profesjonalizm strażaków są zauważane i doceniane przez społeczeństwo. Od wielu lat to właśnie strażak otwiera listę grup zawodowych, którym najbardziej ufamy. Wczoraj (16 maja)  pod ich adresem także padło wiele ciepłych słów. Licznie przybyli goście podkreślali, że strażak to nie tylko zawód, ale także misja. Przypomnieli o licznych udanych akcjach nyskich funkcjonariuszy, np. podczas powodzi tysiąclecia w 1997r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na uroczyste obchody Dnia Strażaka przybyli m.in. przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, stowarzyszeń, emerytowani strażacy a także mieszkańcy Nysy. Podczas uroczystości nastąpił przegląd pododdziałów, uroczyste podniesienie flagi RP, a także wręczenie odznaczeń, wyróżnień i awansów. O tym, że strażak to nie tylko zawód, ale także misja, świadczy sytuacja jaka zaistniała podczas obchodów. Część funkcjonariuszy nie mogła uczestniczyć w nich do końca, gdyż zostali wezwani na kolejną akcję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełna fotorelacja z wydarzenia na Facebooku pod linkiem https://www.facebook.com/nysa.eu/posts/1435164653206489

 

 

Wydział Rozwoju Polityki Społecznej

Komórka Komunikacji i Organizacji Pracy

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ