Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.png519354fcf00d860835b7761f9912cd03
bip4.pngd6d8eadce23143582f037e98fdaa905d
Ruszyła rekrutacja do nowego przedszkola w Nysie
Dodano: 05-05-2017 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 749
Wyślij link mailem
grafika

Od 1 września 2017 roku zostanie uruchomione nowe przedszkole (w Inkubatorze Przedsiębiorczości ARN w Nysie przy ul. Kościuszki 10) na zasadach hybrydowych (5 godzin bezpłatnie, kolejna godzina 1 zł), które zapewni 100 nowych miejsc. Inwestorem została właścicielka sieci placówek z Wrocławia.

 

 

 

Oddział zapewni profesjonalną opiekę wychowawczo-edukacyjną dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Poprzez zabawę, metodą naturalną, komunikacyjną i aktywizacyjną, maluszki oswoją się z językiem obcym. W programie placówki nie zabraknie: rytmiki, zajęć plastycznych, teatralnych, ruchowych i logopedycznych.

 

 

 

 

 

Rekrutację do placówki można uznać za otwartą. W przyszłym tygodniu na stronie internetowej www.lobuziaki.com.pl ukaże się osobna zakładka Przedszkola w Nysie, gdzie dostępny będzie formularz rekrutacyjny oraz wszystkie niezbędne informacje. Do tego czasu zgłoszenia będą przyjmowane drogą mailową: biuro@lobuziaki.com.pl. W treści należy wpisać imię i nazwisko oraz datę urodzenia dziecka.

 

 

 

Informacja: Agencja Rozwoju Nysy

Opr. Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji

Urząd Miejski w Nysie

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ