Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.png22b2c3602f245a6c8a6c1cebc9a28024
bip4.png65e6c9e6cae60f074bf4cdc66c358355
Ponad 200 osób wypełniło geoankietę
Dodano: 14-03-2017 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 557
Wyślij link mailem
grafika

Już ponad 200 osób wypełniło geoankietę, która pomoże przy tworzeniu Kodeksu Krajobrazowego dla Nysy. Ankieta jest dostępna do 19 marca.

 

 

 

 

 


Założeniem Burmistrza jest, aby kodeks powstał przy jak największym udziale mieszkańców i wszystkich zainteresowanych stron, w tym także lokalnych przedsiębiorców. Ankieta dostępna na stronie nysa.geoankieta.pl jest interaktywnym narzędziem, które pozwala nie tylko na odpowiedzi na zadane pytania, lecz również na zaznaczenie na mapie interesującego respondenta terenu, o którym mówi w swojej odpowiedzi. Mieszkańcy mogą ponadto określić poziom ochrony przed chaosem reklamowym na danym obszarze.

 

 

Anieta została uruchomiona na początku ubiegłego tygodnia. Przez tydzień wzięło w niej udział ponad 200 osób. Ankieta jest dostępna do 19 marca. Przypominamy także, że 5 kwietnia w Urzędzie Miejskim odbędą się warsztaty konsultacyjne dotyczące powstającego Kodeksu Krajobrazowego Gminy Nysa.

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji

Urząd Miejski w Nysie

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ