Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.png9d9d8e895c6936cc1359a915e1858f0b
bip4.pngc55f7db525bde3a7d97ec3c172f5f85c
Mapa jakości powietrza
Dodano: 06-03-2017 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 633
Wyślij link mailem
grafika

Od tygodnia w naszym mieście funkcjonują czujniki jakości powietrza zamontowane w trzech nyskich podstawówkach. Ich funkcjonowanie jest jednym z wielu działań podejmowanych przez gminę w ramach nyskiego pakietu antysmogowego. Dzięki czujnikom każdy z nas może sprawdzić, jaka jest jakość powietrza, którym oddychamy. By się o tym przekonać, wystarczy wejść na stronę Urzędu Miejskiego.

 

 

 

 

Pod koniec lutego w Szkole Podstawowej nr 5 w Nysie, Szkole Podstawowej nr 3 w Nysie i w Zespole Szkół Sportowych w Nysie zamontowano czujniki pomiaru jakości powietrza. Czujniki mierzą podstawowe parametry tj. temperaturę, wilgotność, ciśnienie, pyły zawieszone: PM2.5, PM10. Dane z sensorów są na bieżąco udostępniane w przystępny sposób na stronie map.airly.eu oraz w telefonie za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej. Informacje te można znaleźć również w zakładce na stronie UM w Nysie. Wystarczy kliknąć w link http://www.nysa.eu/strona-2155-mapa_jakosci_powietrza.html

 

 

 

 

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji

Urząd Miejski w Nysie

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ