Dziś jest: 27.01.2015
Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
                     
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
Nazwy linii MZK
Pytanie 1: Czy jesteś za przywróceniem cyfrowego nazewnictwa linii autobusowych Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nysie?
TAK
NIE
banerek YouTube 3.png
bip4.png
logo.jpg
Pogoda
pogoda
Sprawdź pogodę
„Kuchenne rewolucje” w Nysie
Dodano: 03-02-2014 | Artur Pieczarka | wyświetleń: 13405
Wyślij link mailem
grafika

Znana restauratorka Magda Gessler odwiedziła Nysę, by przeprowadzić w jednej z nyskich restauracji „Kuchenne Rewolucje”. Burmistrz Jolanta Barska uczestniczyła w uroczystej kolacji przygotowanej przez Panią Magdę po „Rewolucji”. Program z udziałem Nysy będzie wyemitowany w kwietniu. Burmistrz Nysy odwiedziła właścicielkę restauracji także w dniu 31 stycznia 2014 r. gratulując udziału w telewizyjnym programie.

„Kuchenne Rewolucje” to program, który powstał na licencji brytyjskiego formatu „Kitchen Nightmares”, którego gospodarzem jest Gordon Ramsay. Już od startu, czyli od 2004 roku odniósł ogromny sukces, a Ramsay stał się wielką gwiazdą. W Polsce programy prowadzi Magda Gessler. Do programu „Kuchenne rewolucje” zgłaszają się restauratorzy. W każdym odcinku Pani Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu czterech dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Obserwuje i analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów, np. wprowadza nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób, zmienia wystrój wnętrza, prowadzi kampanię reklamową odmienionej jadłodajni.


 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ