Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.pngcd3a101c478d8ef26bc2ab2258a59381
bip4.pnge1edb7469be5b9701ff6f8d2cff8e78a
„Kuchenne rewolucje” w Nysie
Dodano: 03-02-2014 | Artur Pieczarka | wyświetleń: 17633
Wyślij link mailem
grafika

Znana restauratorka Magda Gessler odwiedziła Nysę, by przeprowadzić w jednej z nyskich restauracji „Kuchenne Rewolucje”. Burmistrz Jolanta Barska uczestniczyła w uroczystej kolacji przygotowanej przez Panią Magdę po „Rewolucji”. Program z udziałem Nysy będzie wyemitowany w kwietniu. Burmistrz Nysy odwiedziła właścicielkę restauracji także w dniu 31 stycznia 2014 r. gratulując udziału w telewizyjnym programie.

„Kuchenne Rewolucje” to program, który powstał na licencji brytyjskiego formatu „Kitchen Nightmares”, którego gospodarzem jest Gordon Ramsay. Już od startu, czyli od 2004 roku odniósł ogromny sukces, a Ramsay stał się wielką gwiazdą. W Polsce programy prowadzi Magda Gessler. Do programu „Kuchenne rewolucje” zgłaszają się restauratorzy. W każdym odcinku Pani Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu czterech dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Obserwuje i analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów, np. wprowadza nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób, zmienia wystrój wnętrza, prowadzi kampanię reklamową odmienionej jadłodajni.


 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ