Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.png7f821f69f8ade49dbe17f6838f03d068
bip4.png6930ca6958ffc11496c49becc615f874
Nysa prowadzi w konkursie „Świeć Się” w Opolskim
Dodano: 21-12-2011 | Artur Pieczarka | wyświetleń: 3615
Wyślij link mailem
grafika

Trwa trzecia edycja plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce „Świeć Się z ENERGĄ” na Święta. W Opolskim Nysa prowadzi przed Opolem i Brzegiem w wojewódzkim etapie konkursu - głosowanie w tej części zabawy trwa do 2 stycznia 2012 r.


Plebiscyt miast – pokaż, że Twoje miasto świeci najpiękniej, pomagaj

Miejska edycja konkursu „Świeć Się” organizowanego przez Grupę ENERGA składa się z dwóch etapów. Do 2 stycznia 2012 r. internauci wybierają najpiękniejsze świąteczne miasto województwa, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z całego kraju. Do tego grona dołączy miasto, które zdobędzie najwięcej głosów internautów na liście „dzikiej karty”. Na podstawie zdjęć przystrojonych miejskich choinek, ulic oraz rynków i placów głosujący zdecydują o tym, która miejscowość świeci najpiękniej. Etap finałowy będzie trwał do 15 stycznia 2012 r. Oddać głos na swoje miasto może każdy. Wystarczy wejść na stronę http://swiecsie.pl/miasta/ lub aplikację na http://www.facebook.com/swiecsie. Szanse na wygraną swojego faworyta można zwiększyć wykorzystując społecznościowy charakter Facebooka i zapraszając za jego pośrednictwem do głosowania znajomych z portalu. Zwycięska miejscowość otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, który będzie mogła przeznaczyć na wsparcie domu dziecka, lub inny cel społeczny. Fundatorem tej nagrody jest spółka ENERGA Oświetlenie. W poprzedniej edycji konkursu najpiękniejszym miastem województwa został Kluczbork, zaś finał wygrał Szczecin, uznany przez tysiące internatów za najokazalej oświetlony punkt zeszłorocznych świąt w Polsce.Od dnia 6 grudnia w naszym mieście rozbłysły świąteczne iluminacje. W tym roku pojawiły się nowe dekoracje: choinka na Rynku, żyrandole królewskie – 10 szt. – na Rynku, ul. Wrocławskiej oraz ul. Krzywoustego, dekoracja Domu Wagi Miejskiej oraz na ul. Kolejowej – dekoracja Urzędu Miejskiego w postaci kurtyn świetlnych i śnieżynek, a także dekoracje na słupach oświetlenia ulicznego – 6 szt.

Dekoracje z lat poprzednich zobaczymy też nad ulicami: Prudnicką, Szopena, Gierczak, Piastowską - kolorowe girlandy, elementy świetlne – dzwonki – nad ul. Celną – 5 szt., kurtyny na drzewkach na Rynku, na ul. Prudnickiej – 10 szt., Al. Duńczyków – 1 szt., ul. Brackiej - 1 szt., ul. Bielawskiej – 1 szt., ul. 22 Stycznia – 1 szt., ul. Bema – 1 szt., ul. Kolejowej 1 szt., a także w Głębinowie i Goświnowicach.

Artur Pieczarka
rzecznik prasowy
Urzędu Miejskiego


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ