Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.pngabe2806a6db411320f1ec566e4873799
bip4.png1ff209a28fdf5b096d64860a44ca6e92
W ferie lodowisko i basen za darmo
Dodano: 06-02-2017 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 2284
Wyślij link mailem
grafika

Już w poniedziałek 13 lutego w naszym województwie rozpoczynają się ferie zimowe. Aby dzieci i młodzież mogły spędzić ten czas aktywnie, Nyski Ośrodek Rekreacji na czas trwania przerwy od nauki udostępni uczniom swoje lodowisko oraz basen.

 

 

 

Pływalnia na ul. Piłsudskiego i lodowisko na stadionie przy ul. Kraszewskiego będą udostępniane uczniom nieodpłatnie, codziennie przez cały okres trwania ferii, w godzinach od 8 do 15. Aby wejść na te obiekty, niezbędne będzie jedynie pobranie bezpłatnej wejściówki. Pływalnia i lodowisko będą dostępne dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Nysa.

 

 

 

 

Możliwość poślizgania się na lodowej tafli czy popływania „żabką” nie będą jedynymi atrakcjami przygotowanymi przez Nyski Ośrodek Rekreacji. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych imprez towarzyszących i atrakcji jak np. bale przebierańców czy konkursy z nagrodami. Poprzednie lata pokazały, że bezpłatne wejściówki na lodowisko czy pływalnie cieszą się dużym powodzeniem a dzieci w czasie ferii chętnie korzystają z oferty przygotowanej przez NOR.

 

 

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Urząd Miejski w Nysie

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ