Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.pngd927eea26db0056917fff32203efcd1e
bip4.png6720e7a54980889f1606c3bcb3b07017
Mikołajkowe zawody pływackie
Dodano: 13-12-2016 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 953
Wyślij link mailem
grafika

W ubiegły piątek na Krytej Pływalni w Nysie odbyły się „Mikołajkowe zawody pływackie” organizowane przez Urząd Miejski w Nysie oraz Nyski Szkolny Związek Sportowy. Współorganizatorem zawodów był Nyski Ośrodek Rekreacji, który zapewnił obsługę techniczną i medyczną zawodów.

 

 

 

 

 


W zawodach zostało sklasyfikowanych 180 uczniów ze szkół podstawowych. Zawody przeprowadzane były w trzech stylach: dowolnym, grzbietowym i klasycznym, w kategoriach chłopców i dziewcząt. Rywalizacja była bardzo zacięta. Sędzią głównym zawodów był Pan Roman Niewiadomski. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze, a najlepsi pamiątkowe medale i dyplomy. Zawody pływackie dostarczyły wszystkim uczestnikom mnóstwo emocji, uśmiechu i niesamowitych wrażeń.

 

 

 

Wyniki zawodów

DZIEWCZĘTA

 

KLASA  1         -           2009 i mł.

 

Styl dowolny         

1.   Olchawa         Martyna          -           SP 3 Nysa        -           28,76

2.   Kufa                Kornelia          -           SP 3 Nysa        -           29,49

3.   Satora             Karolina          -           SP 3 Nysa        -           30,08

4.   Cieśla              Julia                -           SP 1 Nysa        -           49,85

 

KLASA  2         -           2008

 

Styl dowolny -          

1.   Kędzierska      Alicja               -           SP 1 Nysa        -           21,46

2.   Gołdyn            Julia                 -           SP 3 Nysa        -           33,52

3.   Przedwojewska Natalia          -           SP 5 Nysa        -           38,49

 

Styl grzbietowy

1.   Gołosz             Halszka           -           SP 3 Nysa        -           28,73

2.   Łuszcz              Maria              -           SP 3 Nysa        -           30,80

3.   Stachura         Hanna             -           SP 10 Nysa      -           33,29

4.   Wąsowicz        Amelia            -           SP 5 Nysa        -           38,44

5.   Kowalska         Nikola             -           SP 1 Nysa        -           42,53

 

KLASA  3         -           2007

 

Styl dowolny            

1.   Zając               Hanna             -           SP 1 Nysa        -           18,71

2.   Mrózek           Vanessa          -           SP 1 Nysa        -           25,10

3.   Trzeciak          Maryla             -           SP 3 Nysa        -           26,44

4.   Krzyżowska     Nina                -           SP 1 Nysa        -           28,65

5.   Frankowicz      Hanna             -           SP 3 Nysa        -           32,85

 

Styl grzbietowy

1.   Burcek            Tosia               -           SP 1 Nysa        -           25,48

2.   Dymek            Otylia              -           SP 1 Nysa        -           25,57

3.   Pacan              Małgorzata     -           SP 10 Nysa      -           26,19

4.   Siwy                Anna               -           SP 1 Nysa        -           26,87

5.   Malinowska    Angelika          -           SP 1 Nysa        -           28,45

6.   Gołębiowska   Anna                -           ZSS Nysa         -           30,00

7.   Chodyniecka   Katarzyna        -           SP 1 Nysa        -           30,24

8.   Dereń              Aleksandra      -           SP 3 Nysa        -           31,25

9.   Bagrowska      Paulina            -           SP 3 Nysa        -           36,60

 

 

Styl klasyczny                       

1.   Wierzchowiec Anna               -           SP 3 Nysa        -           29,01

2.   Król                 Hanna             -           SP 3 Nysa        -           29,58

3.   Fiech               Monika           -           NSP Nysa         -           29,91

4.   Halikowska     Joanna            -           SP 3 Nysa        -           45,46

5.   Piekarczyk       Lena                -           SP 3 Nysa        -           42,48

 

KLASA  4         -           2006

 

Styl dowolny           

1.   Dytko              Hanna             -           SP 1 Nysa        -           18,00

2.   Grubiak           Izabela           -             SP 1 Nysa        -           21,58

3.   Kłonowska       Zuzanna          -           SP 10 Nysa      -           22,66

4.   Szubert            Sara                -           SP 5 Nysa        -           24,16

5.   Kocierz            Urszula            -           SP 3 Nysa        -           26,52

6.   Podolska         Hanna             -           SP 10 Nysa      -           27,21

7.   Jeżowska         Sandra             -           SP 3 Nysa        -           27,68

8.   Balas               Martyna          -           SP 5 Nysa        -           28,74

9.   Stasica            Karolina          -           SP 10 Nysa      -           30,86

10. Swatowska      Joanna            -           SP 3 Nysa        -           31,94

 

Styl grzbietowy

1.   Wójcik             Amelia             -           SP 1 Nysa        -           23,06

2.   Włodarczak     Anna               -           SP 3 Nysa        -           24,67

3.   Czwórnóg        Hanna             -           SP 1 Nysa        -           26,50

4.   Michalewska  Agnieszka        -           SP 1 Nysa        -           27,70

5.   Olszyńska        Weronika        -           ZSS Nysa         -           30,06

6.   Adamów         Wiktoria          -           SP 10 Nysa      -           30,17

7.   Kornacka         Zofia               -           SP 10 Nysa      -           31,22

8.   Sawicka           Hanna             -           NSP Nysa         -           33,58

9.   Wodzińska      Nikola             -           SP 3 Nysa        -           33,81

10. Brząkała          Roksana          -           SP 10 Nysa      -           34,01

11. Ziemnik           Oliwia             -           SP 5 Nysa        -           40,18

 

Styl klasyczny                       

1.   Czarnobrewy  Maja               -           SP 1 Nysa        -           27,20

2.   Winiarska       Oliwia             -           SP 3 Nysa        -           31,55

3.   Kondrat           Martyna          -           SP 1 Nysa        -           32,91

4.   Szczepańska    Amelia            -           SP 3 Nysa        -           38,44

 

KLASA   5-6    –         2004 - 2005 r.

 

Styl dowolny

1.   Dudek             Agnieszka        -           SP 1 Nysa        -           16,35

2.   Szczepańska    Klaudia            -          SP 1 Nysa        -           18,36

3.   Bałdo              Emilia             -           SP 5 Nysa        -           18,43

      Nawrocka       Julia                -           SP 1 Nysa        -           18,43

5.   Kuchta             Michalina       -           SP 3 Nysa        -           18,62

6.   Marczewska   Alicja               -           SP 10 Nysa      -           20,45

7.   Kalisz               Kornelia          -           SP 3 Nysa        -           21,14

8.   Urbańska        Julia                -           SP 5 Nysa        -           31,15

 

Styl grzbietowy

1.   Janusz             Aleksandra      -           SP 1 Nysa        -           19,08

2.   Słobodzian      Nina                -           SP 3 Nysa        -           19,93

3.   Popiel              Aleksandra      -           SP 1 Nysa        -           21,95

4.   Skopińska        Dominika        -           SP 5 Nysa        -           22,13

5.   Ciesiołkiewicz Wiktoria          -           SP 1 Nysa        -           22,27

6.   Rejmoniak      Amelia             -           SP 1 Nysa        -           22,55  

7.   Ciesiołkiewicz Wiktoria          -           SP 1 Nysa        -           26,02

8.   Chmura           Daria               -           SP 3 Nysa        -           23,35

9.   Lewińska         Karolina          -           ZSS Nysa         -           23,68

10. Kołodziej         Natalia             -           SP 10 Nysa      -           24,68

11. Moskal              Agata              -           SP 5 Nysa        -           27,04

12. Olszyńska        Nikola              -           ZSS Nysa         -           30,32

 

Styl klasyczny           

1.   Woźniak          Nikola             -           SP 3 Nysa        -           20,21

2.   Kapuścik          Zuzanna          -           SP 3 Nysa        -           21,97

3.   Gontarz           Klaudia            -           SP 3 Nysa        -           23,16

4.   Kurowska        Natalia            -           SP 1 Nysa        -           24,84

5.   Paliwoda         Marcelina       -           SP 5 Nysa        -           26,38

6.   Matejaszek     Alicja               -           SP 5 Nysa        -           28,55

7.   Krzysztofek      Laura              -           SP 5 Nysa        -           37,34

8.   Pietraszek       Aleksandra      -           SP 5 Nysa        -           40,18

 

 

CHŁOPCY

KLASA  1         -           2009 i mł.

 

Styl dowolny -          

1.   Husak              Wojciech         -           SP 3 Nysa        -           29,77

2.   Kocierz            Łukasz             -           SP 3 Nysa        -           37,55

3.   Bojda              Bartosz            -           SP 1 Nysa        -           38,11

4.   Kuglarz            Juliusz             -           SP 3 Nysa        -           40,13

5.   Kwaśniewicz   Mateusz          -           SP 3 Nysa        -           41,26

6.   Orłowski         Tomasz           -           SP 1 Nysa        -           43,30

7.   Fułat                Sebastian        -           SP 3 Nysa        -           44,60

8.   Di Bugno         Alessandro      -           SP 1 Nysa        -           51,02

 

KLASA   2        -           2008

Styl dowolny            

1.   Dumański        Wojciech         -           ZSS Nysa         -           20,26

2.   Chrobak          Mateusz          -           SP 3 Nysa        -           25,68

3.   Lipiński            Jakub               -           SP 1 Nysa        -           27,00

4.   Tadejewski      Szymon           -           Niwnica           -           28,07

5.   Grzeszczuk      Aleksander      -           NSP Nysa         -           36,31

6.   Białomazur     Dawid             -           SP 3 Nysa        -           29,62

7.   Wójs                Kajetan           -           SP 10 Nysa      -           30,08

8.   Książek            Bartosz            -           SP 3 Nysa        -           34,04

9.   Richard           Thomas           -           SP 1 Nysa        -           35,39

 

Styl grzbietowy

1.   Drapała           Michał            -           SP 3 Nysa        -           30,41

2.   Mleczko          Szymon           -           SP 3 Nysa        -           31,37

3.   Ociepka          Krystian           -           ZSS Nysa         -           35,74

4.   Grzeszczak      Aleksander      -           NSP Nysa         -           42,53

5.   Rosiński           Szymon           -           SP 3 Nysa        -           48,65

 

KLASA   3        -           2007

Styl dowolny            

1.   Kanonowicz     Tomasz           -           SP 10 Nysa      -           18,91

2.   Żarów             Kajetan           -           SP 3 Nysa        -           21,41

3.   Rydlewski        Adam              -           SP 1 Nysa        -           22,32

4.   Czak                Dominik          -           SP 10 Nysa      -           26,15

5.   Olaniszyn        Michał            -           SP 10 Nysa      -           26,16

6.   Krzysztoń         Jakub               -           SP 3 Nysa        -           27,50

7.   Bagrowski       Szymon           -           SP 1 Nysa        -           27,59

8.   Walichiewicz  Szymon           -           SP 10 Nysa      -           29,05

9.   Rusnak           Wiktor             -           SP 1 Nysa        -           39,26

 

Styl grzbietowy

1.   Kołodziej         Franciszek       -           SP 1 Nysa        -           23,03

2.   Polak               Michał            -           SP 10 Nysa      -           25,63

3.   Stancelewski   Szymon           -           SP 1 Nysa        -           30,29

4.   Prygiel            Adam              -           SP 1 Nysa        -           32,37

5.   Piotrowski       Tomasz           -           SP 10 Nysa      -           32,65

6.   Łacny              Julian              -           SP 3 Nysa        -           36,51

7.   Ciastoń            Tomasz           -           SP 3 Nysa        -           38,12

8.   Ogonek           Tymek             -           SP 10 Nysa      -           38,21

 

Styl klasyczny                       

1.   Janik                Kamil              -           SP 3 Nysa        -           31,30

 

KLASA 4          -           2006 r.

 

Styl dowolny

1.   Nawrocki        Szymon           -           SP 10 Nysa      -           23,96

2.   Wajs                Dawid             -           Biała Nyska     -           24,08

3.   Baziak             Hubert            -           SP 3 Nysa        -           24,28

4.   Raczek            Michał             -           SP 1 Nysa        -           24,50

5.   Chichłowski     Oskar              -           SP 10 Nysa      -           24,55

6.   Gutowski         Jakub               -           SP 1 Nysa        -           25,37

7.   Pośpiech         Wojciech         -           NSP Nysa         -           25,51

8.   Prószyński       Mateusz          -           SP 1 Nysa        -           26,66

9.   Polaczyk          Kacper            -           SP 10 Nysa      -           28,71

10. Suporowski     Szymon           -           SP 5 Nysa        -           29,81

11. Florek              Szymon           -           SP 10 Nysa      -           30,31

12. Szczepański     Piotr                -           SP 10 Nysa      -           34,33

 

Styl grzbietowy        

1.   Horodyski        Szymon           -           SP 1 Nysa        -           27,10

2.   Koronczok       Tomasz           -           SP 1 Nysa        -           27,90

3.   Seremet          Mateusz          -           SP 10 Nysa      -           29,22

4.   Cichoński        Kamil               -           SP 3 Nysa        -           31,01

5.   Koncur            Kacper            -           ZSS Nysa         -           34,92

 

Styl klasyczny           

1.   Czarnobrewy  Jakub               -           SP 1 Nysa        -           26,95

2.   Kurowski         Jakub               -           SP 3 Nysa        -           28,86

3.   Szyra               Mikołaj           -           SP 1 Nysa        -           29,18

4.   Gruszka           Szymon           -           SP 10 Nysa      -           34,86

5.   Matura           Łukasz             -           SP 10 Nysa      -           35,87

6.   Muszyński       Szymon           -           SP 10 Nysa      -           41,47

 

KLASA 5-6      –          2004 - 2005 r.

 

Styl dowolny            

1.   Grubiak           Karol               -           SP 1 Nysa        -           15,57

2.   Sobek              Kamil               -           NSP Nysa         -           15,93

3.   Lorenc             Mateusz          -           Niwnica           -           17,56

4.   Rzitka              Paweł              -           SP 3 Nysa        -           18,17

5.   Fułat                Radosław        -           SP 3 Nysa        -           18,19

6.   Rydlewski        Dominik          -           SP 1 Nysa        -           19,32

7.   Bobryk            Szymon           -           SP 3 Nysa        -           19,42

8.   Rzepiela          Jacek               -           SP 5 Nysa        -           19,65

9.   Górczyński      Mateusz          -           SP 10 Nysa      -           21,49

10. Kuriański         Oskar              -           ZSS Nysa         -           23,21

11. Worek             Remigiusz       -           SP 5 Nysa        -           23,62

 

Styl grzbietowy

1.   Jaroszczyk       Dawid             -           SP 10 Nysa      -           21,64

2.   Sperczyński     Dominik          -           NSP Nysa         -           22,50

3.   Wierzchowski Natan              -           SP 1 Nysa        -           23,87

4.   Werner           Kamil              -           SP 10Nysa       -           24,82

5.   Michna           Remigiusz       -           SP 5 Nysa        -           25,87

6.   Klecel              Jakub               -           SP 1 Nysa        -           27,94

7.   Wójcik             Piotr                -           SP 3 Nysa        -           28,04

8.   Urbaniak         Dominik          -           SP 3 Nysa        -           29,53

 

Styl klasyczny           

1.   Filipek             Daniel             -           SP 1 Nysa        -           20,54

2.   Kret                 Jakub               -           SP 3 Nysa        -           23,30

3.   Wawrzkowicz  Mikołaj           -           SP 1 Nysa        -           23,51

4.   Straua             Oliwer             -           SP 1 Nysa        -           23,65

5.   Kwaśniak         Maciej            -           SP 3 Nysa        -           24,12

6.   Krzemień        Bartosz            -           SP 5 Nysa        -           26,46

7.   Skubański        Marcel             -           SP 5 Nysa        -           26,56

8.   Rzepski            Krzysztof         -           Niwnica           -           26,94

9.   Sękowski         Jakub               -           SP 5 Nysa        -           27,11

10. Szwec              Konrad            -           SP 5 Nysa        -           27,53

11. Mendyk           Jakub               -           Niwnica           -           27,91

12. Worach           Krzysztof         -           SP 1 Nysa        -           28,83

13. Garbacz          Szymon           -           NSP Nysa         -           29,16

14. Przedwojewski Mikołaj          -           SP 5 Nysa        -           31,21

 

 

 


Wydział Rozwoju Polityki Społecznej

Urząd Miejski w Nysie

 

 

    

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ