Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.png340c8ab5ae61d5de334b18f7e2f7e931
bip4.pngca45d29b6ace1ad369ba35615f7e3564
PWSZ zaprasza na studia podyplomowe
Dodano: 08-02-2017 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 925
Wyślij link mailem
grafika

PWSZ w Nysie zaprasza do skorzystania z oferty studiów podyplomowych na kierunku Organizacja i zarządzanie w Krajowej Administracji Skarbowej z uwzględnieniem aspektu funkcjonowania "Centrum Mandatowego".

 

 

 

Program studiów łączy wiedzę z zakresu zarządzania, prawa, administracji, finansów, rachunkowości, a także informatyki i bezpieczeństwa informatycznego. Studia są adresowane do osób legitymujących się wykształceniem wyższym, zainteresowanych uzyskaniem gruntownej wiedzy z zakresu organizacji KAS oraz procesów zarządczych funkcjonujących w KAS. Studia są przeznaczone zarówno dla osób (pracowników lub funkcjonariuszy) już zatrudnionych, zamierzających podjąć pracę lub służbę w Izbach Administracji Skarbowej, Urzędach Celno-Skarbowych, Urzędach Skarbowych oraz innych jednostkach budżetowych lub samorządu terytorialnego, jak i osób nie zatrudnionych w administracji, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu administracji, podatków oraz finansów publicznych.

 

Rekrutacja trwa do 28 lutego 2017 r.

 

Szczegóły na stronie: http://pwsz.nysa.pl/index.php?p=8&ak=58,6024,0

 

 

Informacja: PWSZ w Nysie

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ